Lindab SRP Click

lindab-click-top

O Lindab SRP Click

Strešná krytina Lindab SRP Click si vďaka svojmu modernému vzhľadu a bezúdržbovej forme získala obľubu najmä na moderných mestských stavbách. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a jej elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčujú na široké využitie. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu montujete, získate kvalitnú a odolnú strechu na niekoľko desiatok rokov.

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto elegantnej strešnej krytiny je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, s vrstvou zinku 275 g/m2.

Strešná krytina Lindab Click SRP je vyrábaná v dvoch rozmeroch výšky stojatého zámku a to 25 a 38 mm. Okrem toho je v ponuke aj Lindab Click SRP s označením DN. Ten je vybavený dvoma radmi prelisov po celej svojej dĺžke, vďaka čomu je krytina pevnejšia.

Spoločnosť Lindab, ako popredný svetový výrobca a predajca strešných systémov z prvotriednej švédskej ocele, prichádza s novinkou pri drážkovej strešnej krytiny SRP Click, ktorá  zlepšuje jej vlastnosti. Na prianie zákazníkov je možné pri výrobe krytiny na spodnú stranu naniesť špeciálnu plstenú vrstvu Sound control, ktorej výsledkom je účinný spôsob redukcie vibrácií a hlučnosti spôsobených pri silnejšom vetre či daždi (nie je súčasťou balenia, v prípade záujmu je potrebné upresniť v objednávke). Navyše, má tento materiál antikondenzačnú schopnosť, čo zabraňuje vytváraniu kondenzu na spodnej strane krytiny. 

 

Katalógy

Výhody strešnej krytiny Lindab SRP Click

Štýlová a odolná
Vyrobená z kvalitného švédskeho plechu
Bez viditeľných kotviacich skrutiek
Aplikácia na strecha je možná už od sklonu 7°
Nízka hmotnosť (5kg/m2) nezaťažuje krovy
Je vhodná na rekonštrukciu, novostavby a tiež fasády
Rýchla a jednoduchá montáž
Písomná záruka 15 - 30 rokov  (v závislosti od povrchovej úprav)
Možnosť vyhotovenia s dvomi radmi prelisov (DN)
Možné doobjednať plstenú vrstvu Sound control
lindab_1 (26).jpg lindab05.jpg lindab07.jpg lindab08.jpg

Povrchová úprava:
C - Classic; PM - Premium mat; E - Elite

Povrchová úprava

Click_SRP_fareb_skala.jpg