Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Kompletný strešný systém

Chráni vašu stavbu,

chráni váš majetok,

chráni vašu rodinu

Preto musí byť krásna, spoľahlivá a hlavne funkčná.. Vaša strecha je koruna Vášho domu. Strecha zároveň patrí k najexponovanejším častiam stavby. Denne je vystavená účinkom poveternostných podmienok a denne chráni naše vnútorné prostredie. Preto jej výberu venujte dostatočnú pozornosť a pri jej výbere sa určite poraďte.

Čo tvorí kompletný strešný systém ?

Je potrebné si uvedomiť, že strechu netvorí len strešná krytina, ale aj veľmi dôležité strešné príslušenstvo. Okrem samotnej strešnej krytiny sú to hrebenáče, úžľabia, štítové lišty, snehové zábrany a podobne. Súčasťou strešného kompletu je dnes aj poistná hydroizolácia (podstrešná fólia), vetracie prvky, tesnenia, prestupové manžety, skrutky a odkvapový systém. Presvedčte sa, či bude vaša nová strecha tieto dôležité prvky obsahovať. Vyhnete sa tak riziku možným problémom, čo bude v konečnom dôsledku pre Vás znamenať ušetrené peniaze. Mnoho neprofesionálnych predajcov krytín sa snaží Vaše peniaze šetriť práve tu, na úkor ich zisku, čo je v skutočnosti ich najväčší omyl.

Príslušenstvo pre strešný systém

Strešné okná
Podstrešné fólie
Odvetrávacie prvky striech
Bezpečnostné prvky striech
Kotviaci materiál

Pri stavbe alebo rekonštrukcii domu existujú položky, na ktorých sa naozaj neoplatí úplne šetriť. Vaša strecha k nim nepochybne patrí. Preto pri výbere vašej budúcej strechy stavte na dobrý pomer ceny a kvality! Lindab je pre Vás určite správna voľba.

Na čo si dať ešte pozor ?

 

Pripravili sme pre Vás príručku, ako si správne vybrať strechu. Prečítajte si, na čo si treba dávať pozor a aké praktiky používa lacná konkurencia.