Produkty a systémové riešenia Lindab

Lindab_utantext.jpg

Stavebné komponenty
Zahŕňajú všetko od strešných a stenových systémov, cez podlahy, a rovnako tak
  aj špeciálne navrhnuté komponenty ako sú žľaby, nity či skrutky. Čokoľvek, čo je potrebné k strešným konštrukciám  alebo odvodňovaciemu systému, vždy máme riešenie.

 
Stavebné systémy
Ponúkajú rozsiahlu škálu ekonomických, funkčných, jednoduchých a k životnému prostrediu šetrných riešení budov či už pre rezidenčnú alebo komerčnú oblasť. Podľa definovaných požiadaviek sú tieto riešenia dodávané ako štandard alebo prispôsobené podľa požiadaviek zákazníka.  


Ventilačné a vzduchotechnické produkty
V rámci produktov vzduchotechniky ponúka  Lindab riešenia  a systémy, ktoré sú energeticky úsporné, jednoducho sa montujú a majú vynikajúco spracovanú dokumentáciu. V ponuke nájdete kruhové systémyako aj systémy štvorcového priemeru s veľkým výberom príslušenstva.


Riešenia pre vnútornú klímu
Táto produktová škála  zahŕňa tri oblasti - difúzory, vodou plnené klimatizačné systémy a akustiku- navrhnuté tak, aby vytvorili príjemné, zdravé a produktívne vnútorne prostredie. Tieto riešenia sú jedny z najjednoduchších a energeticky najúspornejších, ktoré trh ponúka.


Komplexné stavebné systémy
Kompletné pro-inžinierske  oceľové stavebné systémy a softvéry, ktoré zjednodušujú prácu ako projektantom, tak aj dodávateľom.  Najširšia ponuka je efektívny koncept pre výstavbu rozmerných priemyselných budov a skladov.