Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

odkvap23

Odkvapový systém Lindab Rainline

Prvé odkvapy Lindab Rainline uzreli svetlo sveta už v roku 1959, keď pán Lage Lindh založil spoločnosť v švédskom mestečku Grevie a odkvapový systém bol nosným produktom jeho podnikania.
Dlhodobé skúsenosti a úzka spolupráca so špičkovými odborníkmi a koncovými užívateľmi umožňovala neustále vyvíjať nové a lepšie riešenia, vďaka ktorým je dnes odkvapový systém Lindab Rainline lídrom v kvalite a funkčnosti medzi odkvapmi.

Materiál s nekompromisnými vlastnosťami

Odkvapový systém Lindab Rainline je vyrobený z prvotriednej, recyklovateľnej švédskej ocele, hrúbky 0,6 mm. Tá je žiarovo pozinkovaná a po pasivácií a základnom nátere chránená povrchovou vrstvou Elite, ktorá patrí medzi prémiové povrchové úpravy. Povrchová úprava Elite má jemne štruktúrovaný povrch a vyniká svojou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, ochrane ocele proti korózii aj UV stabilite a je odolná aj v prostrediach so znečisteným ovzduším. Povrchová úprava je nanesená z oboch strán, čím je materiál dostatočne chránený najmä pred vplyvom korózie aj vo svojej funkčnej (vnútornej) a tiež estetickej (vonkajšej) strane. Garantovaná písomná záruka na tento materiál je 30 rokov, avšak životnosť ďaleko presahuje uvedenú dobu.

Unikátna presnosť výroby

Lindab Rainline je vyrábaný plne automatizovanou technológiou, za použitia najmodernejších výrobných liniek. Vďaka tomu je zaistená unikátna presnosť výroby jednotlivých prvkov. Presnosť komponentov je podstatná pre finálne zostavenie odkvapového systému, pre jeho 100% funkčnosť a dokonalý a  kompaktný vzhľad celku. Odkvapový systém Rainline je vyrábaný v troch rozmeroch s poloblúkovým tvarom (125/87; 150/100 a 190/120). Okrem toho je v ponuke Lindab aj odkvap štvorcového prierezu. Vďaka tejto pestrej ponuke si dokážete vybrať a bez problémov dopasovať odkvap nech už ide o rodinný dom, garáž, či veľkú stavbu.

Aké sú výhody odkvapového systému LindabRainline ?

• v ponuke 3 rozmery (125/87; 150/100; 190/120); štvorcový prierez (136/100)
• technológia výroby z predlakovanej ocele (žiadne dodatočné striekanie)
• povrchová úprava Elite aj na ťažko dostupných a namáhaných miestach
• vynikajúca UV ochrana a farebná stabilita
• jednoduchá a rýchla montáž
• 9 atraktívnych farebných odtieňov
• životnosť 40-60 rokov

Dokonalý odkvapový systém

Spoznajte dôvody, prečo je LindabRainline funkčný a rokmi preverený odkvapový systém na strechách miliónov zákazníkov po celej Európe.

Jednoduchá montáž odkvapového systému

Lindab Rainline je vyrábaný plne automatizovanou technológiou, za použitia najmodernejších výrobných liniek. Vďaka tomu je zaistená unikátna presnosť výroby jednotlivých prvkov čo značne zjednodušuje montáž systému.

Zobraziť viac

Premyslené doplnky Lindab Rainline

Odkvapový systém Lindab Rainline má viac ako 60 jednotlivých komponentov a množstvo praktického príslušenstva, ktoré Vám dovoľuje prispôsobiť systém Vašim potrebám.

Zobraziť viac