Výhody odkvapového systému

 

 Vysoká presnosť spracovania  
presnost_spracovania.jpg Odkvapový systém Lindab Rainline je vyrábaný plne automatizovanou technológiou použitím najmodernejších výrobných liniek. Vďaka tomu je každý jednotlivý prvok presný, čo je dôležité pri finaálnom zostavení odkvapového systému, jeho 100%-nej funkčnosti a kompaktného vzhľadu celku. 
 Predlakovaná oceľ 
predlakovana ocel.jpg Technológia výroby z predlakovanej ocele je zásadným faktorom pri výbere odkvapového systému. Na vstupný materiál (zvitok) sú vopred nanesené všetky ochranné vrstvy ešte pred tým, než sa začne s tvarovaním jednotlivých prvkov. Tým je zaistené rovnomerné pokrytie ochranými vrstvami i na ťažko dostupných a namáhaných miestach. Vďaka tomu je predĺžená životnosť všetkých prvkov odkvapového systému. 
 Záruka 30 rokov 
zaruka.jpg Oceľový, žiarovo pozinkovaný plech s obojstrannou povrchovou úpravou zaručuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, veľmi dobrú ochranu proti korózií a atraktívnu povrchovú úpravu. Vďaka týmto vlastnostiam a vďaka kvalite vstupného materiálu je na odkvapový systém Lindab Rainline poskytovaná záruka 30 rokov. 
 Najširšia farebná škála na trhu
farebna skala.jpg Vieme, akú dôležitú úlohu hrajú pri celkovom dojme detaily. Aj preto máme vo svojej ponuke 10 rôznych farebných odtieňov odkvapového systému, aby zladiť farbu fasády a strešnej krytiny s odkvapovým systémom, nebol pre vás žiaden problém. 
 Jednoduchá a rýchla montáž
montaz.jpg Odkvapový systém Lindab Rainline je premyslený do posledného detailu. Väčšinu prvkov je je možné pripevniť bez špeciálneho máradia vďaka upínaciemu patentu. Vďaka tomu je tento odkvapový systém označovaný za stavebnicový.