Strešné okná

Spoločnosť Lindab spolupracuje s najvýznamnejšími výrobcami strešných okien a výlezov.  V našej ponuke nájdete štandardné výrobky za najlepšie ceny týchto značiek:

velux_2005_color_45.jpg

VELUX je nadnárodná skupina pracujúca s denným svetlom a čerstvým vzduchom, vďaka ktorým sa zvyšuje kvalita života pre milióny domovov po celom svete. Dnes, viac ako šesťdesiat rokov po inštalácii prvého strešného okna VELUX v jednej dánskej škole, sa vízie ďalej rozvíjajú.

 

fakro.jpg

Vysoká kvalita výroby, ľahkosť a bezpečnosť používania ako aj inovatívne riešenia umožňujú výber vhodného strešného okna FAKRO pre všetkých užívateľov. Strešné okná FAKRO sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie, čo garantuje trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné vlastnosti.

roto.jpg

Vo svojej produktovej stratégii a stratégii vzťahov so zákazníkmi sa spoločnost Roto riadi jednou základnou myšlienkou, ktorou je vynikajúca kvalita spojená s profesionálnym vyhotovením, dokonalou technológiou a dizajnom. Pre stavbárov ožíva táto myšlienka v princípe spoločnosti Roto: Viac voľnosti. Viac komfortu.

 

roto.jpg

Strešné okná RoofLITE sú vyrobené na základe návrhov škandinávskych dizajnérov. Strešné okná majú výborné tepelno-izolačné a vodotesné vlastnosti vďaka prísnemu dodržiavaniu najnovších európskych noriem.

Informujte sa u našich obchodných zástupcov o možnosti získania ďalších zliav.