Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Swedish steel design

Švédska kvalita a

dômyselný dizajn

Na Slovensku vyrába Lindab vysokokvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarské prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty a riešenia priemyselnej oblasti ako napríklad montované haly, konštrukcie pre rodinné domy, opláštenia budovsendvičové panely a trapézy.

Neodmysliteľnú časť ponuky tvoria aj produkty vzduchotechniky, potrubné systémy VZT, difúzory a mriežky, rekuperačné a vzduchotechnické jednotky a pod.

Akosť ocele

Akosť ocele je hodnota, ktorá uvádza, ako je daný plech pevný a ako dokáže odolávať pri zaťažení vetrom a snehom. Lindab využíva na výrobu strešných krytín prevažne švédsky oceľový plech konštrukčnej kvality S250GD, čo zaručuje jeho dlhotrvajúcu pevnosť a stabilitu. V dnešnej dobe 90% výrobcov plechových strešných krytín používa plechy s vyššou ťažnosťou, ktoré sú mäkšie a tým pádom samozrejme lacnejšie. Mäkký plech nedrží dobre tvar a pri manipulácii je náchylný na trvalé poškodenie. Kvalitu strešnej krytiny a jej životnosť ovplyvňuje aj množstvo zinku naneseného na oceľovom jadre, ktorého úlohou je zabrániť vzniku korózie na krytine. V našich klimatických podmienkach norma určuje 275 g/m2. Krytiny Lindab túto hodnotu vždy spĺňajú. Lacné konkurenčné materiály sú často opatrené iba vrstvou zinku o 100 g/m2. Množstvo naneseného zinku je možné merať iba v laboratórnych podmienkach, preto je veľmi ťažké si túto skutočnosť overiť. Je teda dobré požadovať po výrobcovi certifikáty dodávateľov materiálu. Viac ako 60-ročný úspech švédskeho koncernu Lindab a spokojnosť zákazníkov sú postavené práve na kvalite vstupných materiálov a zodpovednom prístupe.

Chcete sa presvedčiť ? Pošleme Vám vzorku zadarmo

Prečo sa rozhodnúť pre krytinu Lindab ?

Tradícia a švédska kvalita

Lindab je renomovaná medzinárodná spoločnosť so sídlom vo Švédsku. Vývojom, výrobou a predajom strešných a odkvapových systémov sa zaoberá viac ako 60 rokov. Na Slovensku Lindab vyrába vysoko kvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov, konštrukčných systémov a riešení, ako aj produkty ventilácií. Výrobný závod sa nachádza v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi a jeho pobočky nájdete v Bratislave a Nitre.

Spoľahlivosť a kvalita materiálu

Na výrobu našich produktov používame konštrukčnú oceľ s tvrdým jadrom v deklarovaných hrúbkach a vrstvou zinku od 275 do 350 g/m2, v závislosti od typu výrobku a povrchovej úpravy.

Záruka

Na naše výrobky poskytujeme záruku od 10 do 40 rokov v závislosti od zvolenej povrchovej úpravy.

Povrchová úprava

Strešné krytiny Lindab majú vďaka vysoko kvalitným povrchovým úpravám Lindab Classic, Classic Matt, Premium Matt, Elite a Durafrost vysokú úžitkovú hodnotu a dlhú životnosť. Poskytujú tak budovám výnimočný vzhľad.

Široká škála výrobkov

V ponuke Lindabu nájdete 7 typov strešných krytín v dvoch hrúbkach (0,5 a 0,6 mm), 10 typov trapézových plechov v rôznych hrúbkach vo viac ako 30 farebných odtieňoch a troch povrchových úpravách. Ďalej dva rady lakovaného odkvapového systému Lindab Rainline v 10 farbách a troch rozmeroch (vr. hranatého), Lindab Rainline Magestic™ a mnoho ďalších prvkov pre stavebníctvo.

Odborný servis a poradenstvo

Poskytujeme našim zákazníkom bezplatný odborný servis a poradenstvo na vysokej úrovni, rýchle vypracovanie kompletných cenových ponúk, kladačských plánov, konzultácie, technický servis v čase montáže, školenia montážnych firiem, podrobné montážne návody atď.

Nízka hmotnosť strešných krytín

Nízka hmotnosť je jednou z hlavných výhod plechových strešných krytín. V prípade novostavby je možné vďaka tomu ušetriť na dimenzovaní krovu a základoch značné finančné prostriedky. V prípade starších budov šetrí náklady pri rekonštrukcii krovu. V prípade staticky neúnosných alebo ľahkých krovov je ľahká strešná krytina jediným možným riešením.

Doprava a vyloženie

Využívanie auta s hydraulickou rukou šetrí náklady na vykládku a znižuje riziko poškodenia krytiny pri vykládke a následnej manipulácii na stavbe.

Krátky dodací termín

Väčšinu našich výrobkov v štandardných farbách dodávame do 14 dní.

Najlepší pomer ceny a kvality

Lindab ponúka najlepší pomer ceny a kvality. Sme presvedčení, že ak budete porovnávať porovnateľné, zistíte, že cenový rozdiel bude minimálny.

Doprava vyloženie

 

Pozrite si krátke video, ako prebieha doprava a vyloženie strešnej krytiny priamo u Vás. Krytinu Vám zadarmo nie len donesieme, ale pomocou našich vyškolených šoférov zložíme s hydraulickou rukou úplne zadarmo. Zabráni sa tým poškodenie krytiny v priebehu dopravy ale aj pri jej vyložení.