Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Záruka24

Lindab

Vám garantuje

ešte viac

S našou zárukou vám garantujeme najširší rozsah plnenia záruk

Lindab svoje služby a produkty neustále posúva ďalej a hľadá možnosti ako svojim zákazníkom poskytnúť stále väčšiu pridanú hodnotu. Istota kvalitnej a funkčnej strechy je dnes z pohľadu hodnôt asi to najcennejšie čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť.

Lindab je jediný výrobca strešných krytín na Slovensku, ktorý Vám garantuje, že v prípade chyby povrchovej úpravy, alebo materiálu z ktorého je strešná krytina vyrobená, preplatí všetky náklady spojené s demontážou reklamovanej krytiny, opätovnou montážou a dodávkou novej strešnej krytiny, počas stanovenej záručnej doby.

 

Jej plnenie je závislé od typu povrchovej úpravy a typu reklamovanej vady a vzťahuje sa na všetky strešné krytiny Lindab zakúpené po 15.4.2019.

Nadštandardnú záruku si Lindab môže dovoliť poskytovať aj vďaka tomu, že všetky jeho materiály pre plechové krytiny a odkvapový systém prechádzajú náročnými záťažovými testami vo vlastnom výskumnom centre v Švédskom Förslöv a rovnako v testovacej oblasti Kvranvik v zóne Bohus-Malmön s veľmi agresívnym vlhkým prostredím plným soli z neďalekého mora.

 

V poskytovaných zárukách sa rovnako odrážajú dlhoročné skúsenosti Lindabu, ktorý v tomto roku oslavuje 60 rokov od založenia.

Nikdy nenecháme žiadnu reklamáciu bez odozvy.

Pokiaľ vôbec nastane!

Nikdy nenecháme žiadnu reklamáciu bez odozvy.

Pokiaľ vôbec nastane!

Aké vady pokrýva Vaša záruka ?

Lindab

A. Zmena odtieňu strešnej krytiny nad rámec stanovenej normy

B. Prasknutie alebo olupovanie farebnej povrchovej úpravy

C. Lokálna korózia v ploche

D. Prehrdzavenie výrobku (perforácia)

Lacná konkurencia

A. Záruka len na „perforáciu“ krytiny (ľudovo povedané prehrdzavená diera v krytine)

Čo garantujú ?

Lindab

V prípade vady GARANTUJEME výmenu krytiny vrátane demontáže reklamovanej krytiny a montáže novej počas doby uvedenej  záručnom liste.

Lacná konkurencia

V prípade uznania vady (aj keď perforácia krytiny je málo pravdepodobná)  získate maximálnu novú krytinu (bez preplatenia montáže a demontáže). Záruka na vyblednutie, olupovanie, prípadne koróziu sa NEVZŤAHUJE.

Registrácia záručného listu

Lindab

BEZ REGISTRÁCIE. Žiadne registrovanie záručných listov.

Lacná konkurencia

NUTNÁ REGISTRÁCIA. Účelová registrácia záručného listu do 1 mesiaca od kúpy, aby sa znížila zodpovednosť výrobcu plniť svoje záväzky.

Záruka, ktorá sa oplatí

Lindab Vám ponúka svoje produkty v 5 povrchových úpravách, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu, trvanlivosť a estetický vzhľad. Tieto povrchové úpravy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám a preferenciám zákazníkov. Každá úprava poskytuje odlišné vlastnosti a výhody, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom.

Pozrite si záručný list a komunikačný leták