- webový portál pre prístup k softwaru, CAD, Revit a BIM objektom 

Prinášame Vám nové prepracované riešenie, umožňujúce prístup k softvérovým nástrojom Lindab. Modernejšie, stabilnejšie, intuitívnejšie. Navštívte portál pre novú registráciu alebo reaktiváciu Vášho účtu. Všetky existujúce účty vyžadujú pri prechode do nového systému reaktiváciu v prostredí portálu a zmenu hesla na bezpečnejšie. Systém ochrany osobných dát je v súlade s novým ustanovením GDPR.
 
 gateway.png
Pre aktiváciu prosím postupujte v týchto krokoch:
- prihláste sa do portálu pomocou Vašej emailovej adresy a pôvodného hesla
- potvrďte zoznámenie s podmienkami použitia
- skontrolujte svoje osobné údaje a prípadne vykonajte opravu
- ideálne zmeňte svoje heslo na také, ktoré spĺňa aktuálne bezpečnostné požiadavky (8 miestne heslo musí obsahovať jedno veľké písmeno, číslicu a špeciálny znak)
Ak budete v priebehu aktivácie alebo používania portálu potrebovať našu pomoc, prosíme kontaktujte info@lindab.sk
 
Software2.png 
 
Priamo cez portál "Information Gateway" získavate prístup k Lindab Softvéru a mobilným aplikáciam, ktoré si môžete ihneď stiahnuť zadarmo alebo požiadať o licenciu. Vašu žiadosť spracujeme čo najskôr. Pozrite si zoznam voľného alebo lincencovaného softvéru, ktorý je umiestnený  na portáli TU.
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  infogate stranka.png
Priamo cez portál taktiež získavate prístup k Lindab BIM objektom a príručkám spoločnosti Lindab, ktoré sa stali súčasťou BIMObject® Cloud. Platforma umožňuje aktualizovať objekty a zlepšuje spoluprácu medzi zainteresovanými stranami.
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
stiahnuť5.jpg
Vysoký trapézový profil LTP150 sa používa ako hlavný nosný prvok pre dvojplášťové strechy zateplené a nezateplené, pri vytváraní stratených debnení, zateplených skladaných stropov a plášťov. Je k dispozícií v pozinkovanom prevedení a vo farbe RAL 9002. Pre statické výpočty použite softvér od spoločnosti Lindab Structural Designer.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

      stiahnuť2.jpg                                                  

 

C,  ZU – tenkostenné profily Lindab sú vynikajúcou voľbou pre podlahové konštrukcie, krovy, stenové sekundárne konštrukcie a vysoké steny. Sú vyrobené z pozinkovanej ocele s hrúbkou od 1,0 do 3,0mm. Skladanie a montáž profilov sú veľmi jednoduché. Pre statické výpočty použite softvér od spoločnosti Lindab Structural Designer. 

 

 

 

  

> Katalóg tenkostenných profilov Lindab

  

stiahnuť.jpgLINDAB odkvapový systém

  Lindab Rainline je kompletný odkvapový systém vhodný pre všetky typy striech a krytiny, pre ktorý je charakteristická vysoká kvalita materiálu a jednoduchá montáž. Oceľový, žiarom pozinkovaný plech s ochrannou farebnou vrstvou na obidvoch stranách zaručuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom, veľmi dobrú ochranu proti korózií a prirodzene trvanlivú a atraktívnu povrchovú úpravu. Zvoľte si i vy pre svoj dom odkvapový systém najvyššej kvality.

Návod na použitie 

  

 

 

 

 

> Katalóg odkvapového systému Lindab

  

 

 

stiahnuť3.jpg

LINDAB bezpečnostné prvky striech

 

Lindab Safety je sortiment použiteľný pre všetky bežné typy striech z plechových krytín. Jednotlivé prvky spĺňajú požiadavky európskych bezpečnostných noriem. Lindab Safety sú jednoduché na montáž a zahŕňajú: Snehové zábrany, rebríky a strešné lávky.

 

Návod na použitie

 

  

    > Katalóg bezpečnostných prvkov striech

 stiahnuť4.jpg

 

LINDAB falcovaná krytina

Falcovaná krytina Lindab Seamline je rokmi preverený spôsob riešenia, vhodný najmä do horských oblastí a do miest so  sťaženými poveternostnými podmienkami  (napr. exponované fasády, náveterné strešné plochy), na strešné konštrukcie s malým sklonom (manzardy, vikiere, a podobne), alebo ako doplnok pre skladané krytiny. Elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba predurčuje falcované krytiny Lindab Seamline pre široké využitie.

 

 

 

    

 

  

prípade otázok alebo iných požiadaviek,
týkajúcich sa BIM objektov alebo softwaru Lindab,
som Vám plne k dispozícii.

 Ing. Jaroslav Zumerling
Mobile: +421 905 343 797
E-mail: jaroslav.zumerling@lindab.sk 

 

   

DSC04640b.png