Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Hliníková falcovka Lindab Seamline AL

Hliníková falcovka Lindab Seamline AL

Horúca NOVINKA na toto leto

Hliník má skvelé vlastnosti, tak prečo nemať z neho vyrobenú strechu. Vďaka svojej nízkej váhe 2,3 kg/m2 nezaťažuje kovy a spodné stavby. Hrúbka plechu je 0,7 mm, čo je približne o 30 % viac ako pri bežných falcovaných krytinách z oceľového plechu. Užitočná krycia šírka krytiny je 415 mm, čo zabezpečuje, že falcovaná krytina sa nevlní.

Hliníková „falcovka“ má univerzálne použitie. Skvelé sa hodí na jednoduché až po členité strechy, kupoly alebo nadstavby. S krytinou sa ľahko pracuje. Nevadia mu nízke ani vysoké teploty. Vďaka svojmu veľmi mäkkému jadru plechu – H42 sa dobre tvaruje, čím ponúka neobmedzené možnosti pre kreatívnu architektúru striech a fasád. Minimálny sklon striech je 5°.

Hliníková falcovka je najviac odolná proti zatečeniu dažďom spomedzi všetkých typov krytín na trhu, vďaka stojatej drážke zafalcovanej do tvaru slimáka.

 

EKOLOGICKÉ riešenie

Keď hľadáte ekologické riešenie tak ste na správnom mieste. Hliník je opakovane 100% recyklovateľný. Vďaka svojim super schopnostiam má hliník veľmi dlhú životnosť. Je nehorľavý a nehrdzavie, dokonca sa sám poťahuje ochrannou vrstvou, ktorá, ak sa náhodou poškodí, má schopnosť sama sa zatiahnuť a uzavrieť. Hliníková strecha si nevyžaduje žiadnu údržbu.

Hliníkové falcové krytiny sú v ponuke v štyroch obľúbených farbách RAL 7016, RAL 7005, RAL 9005RAL 8017 a s matnou povrchovou úpravou s textúrou, čo zaručuje vysoký estetický a moderný dojem.

Niečo NAVYŠE vždy poteší

Ak sa rozhodnete pre Hliníkovú falcovanú strechu, súčasťou ponuky je aj služba profilovania krytiny priamo na mieste stavby – Lindab Seamline Expres, zapožičanie falcovačky Schlebach Picollo vrátane ručného náradia, prípade je možnosť využiť postavenie stojatej drážky vo výrobnom závode a to do dĺžky 8m krytiny.