Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Švédska kvalita a dômyselný dizajn

Švédska kvalita a dômyselný dizajn

 

Na Slovensku vyrába Lindab vysokokvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarské prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti ako je opláštenie budov, sendvičové panely a trapézy. Taktiež konštrukčné systémy a riešenia, ako aj produkty ventilácií.

 

Skúsenosti – Naši zákazníci dôverujú nášmu remeslu a odbornosti. Veria v nás a my chápeme, že na oplátku očakávajú od našich výrobkov vysoký štandard a funkčnosť. Vyrábame stavebné prvky z ľahkej ocele už viac ako 60 rokov a distribuujeme ich v rámci celej Európy a Škandinávie

 

Kvalita – Neustále vyvíjame zlepšenie v oblasti striech a opláštenia budov. Na výrobu našich produktov používame vysokokvalitnú švédsku oceľ, čím zákazníkom zabezpečujeme pevnejšie materiály, dizajnovo modernejšie a odolnejšie povrchové úpravy a v neposlednom rade vysoko funkčné riešenia na zjednodušenie montáže.

 

 Spoľahlivosť Lindab svoje služby a produkty neustále posúva ďalej a hľadá možnosti ako svojim zákazníkom poskytnúť stále väčšiu pridanú hodnotu. Istota kvalitnej a funkčnej strechy je dnes z pohľadu hodnôt asi to najcennejšie čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť. Sme jediný výrobca strešných krytín, ktorý Vám garantuje, že v prípade chyby povrchovej úpravy, alebo materiálu z ktorého je strešná krytina vyrobená, preplatíme všetky náklady spojené s demontážou reklamovanej krytiny, opätovnou montážou a dodávkou novej strešnej krytiny, počas stanovenej záručnej doby. Ponúkame nadštandardné pí­somné záruky ( 15 až 40 rokov )

 

Dômyselný dizajn – Naše strešné a stavebné systémy nájdete v rôznych tvarových prevedeniach, aby plne vyhovovali osobnému vkusu a štýlu nášho zákazníka. Vyberať si môžete zo širokej škály atraktívnych farieb a povrchových úprav. Vysoká presnosť a tvar našich produktov zabraňuje zatekaniu, prípadne vniknutiu vody do strešného plášťa.

 

Perfektný servis – Našu prácu robíme s nadšením a spokojnosť zákazníka je pre nás kľúčová. Poradíme vám s výberom strechy, bezplatne spracujeme cenovú ponuku a to do 36 hodín, pripravíme technicky funkčné riešenie vrátane kladacích plánov a navyše strechu vyrobíme a zadarmo privezieme priamo na miesto stavby max. do 10 pracovných dní. Vykládka strechy nad 70 m2 je u nás zadarmo. Samozrejme Vám odporučíme kvalitných montážnikov na montáž novej strechy priamo z Vášho regiónu.