Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

LindabRainline 150H

LindabRAINLINE 150H/100

Tradičný hlboký odkvapový systém s rozvinutou šírkou žľabu 333 mm

Odkvapový systém LindabRainline 150H je prispôsobený lokálnym požiadavkám slovenských klampiarov a montážnikov striech. Nový rozmer 150H prináša až o 12% väčšia rozvinutú šírku. Tento fakt pozitívne ovplyvňuje funkčnosť žľabového systému z dôvodu väčšej hĺbky. V súvislosti s príchodom nového odkvapového systému 150H prešli dizajnovými zmenami aj tradičné komponenty ako sú čelá, kotlíky, príp. žľabové rohy a kúty. Nový rozmer spĺňa požiadavky normy DIN EN612.

Cenová ponuka

Komponenty odkvapového systému

Komponenty odkvapového systému

Nový rozmer, nový LindabRainline

Štandardné farby

Dostupné rozmery 

Záruky

Nadštandardnú záruku si Lindab môže dovoliť poskytovať aj vďaka tomu, že všetky jeho materiály pre plechové krytiny a odkvapový systém prechádzajú náročnými záťažovými testami vo vlastnom výskumnom centre v Švédskom Förslöv a rovnako v testovacej oblasti Kvranvik v zóne Bohus-Malmön s veľmi agresívnym vlhkým prostredím plným soli z neďalekého mora.

 

V poskytovaných zárukách sa rovnako odrážajú dlhoročné skúsenosti Lindabu, ktorý v tomto roku oslavuje 60 rokov od založenia.

Väčšia rozvinutá šírka žľabu

Nový rozmer 150H prináša až o 12% väčšiu rozvinutú šírku. Tento fakt pozitívne ovplyvňuje funkčnosť žľabového systému z dôvodu väčšej hĺbky. Nový rozmer splna požiadavky normy DIN EN612.

Nadštandardná záruka

Lindab svoje služby a produkty neustále posúva ďalej a hľadá možnosti, ako svojím zákazníkom poskytnúť stále väčšiu pridanú hodnotu. Istoty kvality a funkčnosti odkvapového systému LindabRainline sú garantované zárukou až 30 rokov.

Najobľúbenejšie farby

Odkvapový systém v rozmere 150H je aktuálne dostupný v piatich najobľúbenejších farebných odtieňoch, ktoré dokonale zladia Váš domov s odkvapovým systémom. K štandardným farbám odkvapu 150H – čierna, grafitovo šedá a hnedá doplňujeme nové farby – tehlovo červená a tmavo červená.

LSSD

 Katalóg LindabRainline

 Katalóg LindabRainline 150H

 Katalóg Lindab Strešné krytiny

Ako si správne vybrať strechu ?

Získajte bezplatnú cenovú ponuku na odkvapový systém LindabRainline úplne zadarmo!