Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Nová DELTA®-THERM

Nová DELTA®-THERM

Tepelne stabilná podstrešná fólia pre extrémne podmienky

Pod plechovými krytinami vznikajú výrazne vyššie teploty ako pod krytinami z betónových alebo pálených škridiel. Pretože pri plechových krytinách vedie kombinácia vyššej absorpcie žiarenia, nižšej tepelnej zotrvačnosti a obmedzeného odvetrania k väčšiemu tepelnému zaťaženiu fólie. Takto dosahuje teplota pod škridlou (betónovou, pálenou) maximálne +60°C až +70°C, ale pod plechovou krytinou môže stúpať až do +100°C.

O to dôležitejšie je v konštrukcii strechy s plechovou krytinou použitie tepelne stabilizovanej a odolnej podstrešnej fólie.
DELTA®-THERM bola vyvinutá špeciálne na tieto požiadavky a dlhodobo odoláva teplotám až +150°C.

Nárast teploty a odvetranie pod škridlou

Nárast teploty a odvetranie pod škridlou

DELTA®-THERM – odolný ochranný štít pre strechu

Podstrešné fólie DELTA®-THERM sú vysoko difúzne otvorené, extrémne tepelne odolné a rýchlo odvádzajú vodu. Bez problémov odolávajú vysokým, tak aj extrémne nízkym teplotám. S týmito vlastnosťami sú predurčené pre použitie pod plechovými krytinami. Fólie odolávajú UV žiareniu až 4 mesiace a tak ponúkajú najvyššiu možnú bezpečnosť aj pri neplánovaných posunoch termínov na stavbe. Vďaka tomu nie sú pre DELTA®-THERM žiadny problém aj stavby s dlhšou dobou realizácie v lete. Tak je zabezpečená maximálna flexibilita na stavbe.

Extrémna odolnosť

Nová DELTA®-THERM odoláva bez problémov teplotám až do +150°C. Vďaka tejto vysokej odolnosti Vás chráni dlhodobo a spoľahlivo.

Umožní kondenzátu jednoducho odtiecť

Povrch DELTA®-THERM je tvorený z hladkej akrylátovej funkčnej vrstvy. Vďaka t.z. efektu lotosového kvetu dokáže spoľahlivo odvádzať aj veľké množstvá kondenzátu.

Ochrana vďaka ťažkej horľavosti

DELTA®-THERM spĺňa požiadavky euro požiarnej triedy B-s1, d0 a tým je ťažko horľavá. Tak sťažuje fólia šíreniu plameňa.

Dlhodobá spoľahlivosť – so zárukou

Exkluzívnu kvalitu Dörken a dlhodobé skúsenosti potvrdzujeme aj písomne: s našou 20 – ročnou zárukou funkčnosti.

DELTA®-THERM PLUS A DELTA®-THERM

DELTA®-THERM PLUS s integrovanými lepiacimi okrajmi

Vysoko tepelne odolná poistná hydroizolácia je ochranný štít pre Vašu strechu aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Integrované lepiace okraje na oboch stranách rolky sa postarajú o rýchlu a vetrotesnú pokládku.

DELTA®-THERM

Vďaka svojej vysokej odolnosti je DELTA®-THERM ideálne riešenie pre plechové strechy. Pri silnom tepelnom namáhaní sa fólia vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhodobou životnosťou.

Ako veľmi čerstvá novinka sa fólia Delta therm Plus ešte nenachádza v našom cenníku. Objednať si ju môžete už teraz a to za cenu 3,60 €/m2 bez DPH (4,32 € s DPH).

Na tieto ceny sa pre obchodných partnerov vzťahujú rabaty podľa ZoOS.

Technickú podporu vám poskytne

Bystrík Štofko

technik, rozpočtár

+421 905 340 902

bystrik.stofko@lindab.com