Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Predĺžujeme akciu

Predĺžujeme akciu

Do konca akcie ostáva už len:

Vážení zákazníci,

 

Máme pre vás skvelú správu! S radosťou oznamujeme, že predlžujeme našu úspešnú akciu na štýlový a spoľahlivý strešný systém Lindab s úžasnou zľavou 40%!

 

Máte poslednú možnosť získať ten najkvalitnejší materiál od renomovanej spoločnosti SSAB, ktorá je známa svojou vynikajúcou povesťou v oblasti oceľového priemyslu a je považovaná za najlepšiu na trhu. S týmto materiálom môžete mať istotu dlhodobej trvanlivosti a výbornej odolnosti vášho strešného systému.

 

Či už plánujete rekonštrukciu vašej súčasnej strechy alebo stavbu novej, strešný systém Lindab je skvelou voľbou. S jeho moderným dizajnom, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou vám poskytne ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a dodá vášmu domovu elegantný vzhľad so zárukou až do 40 rokov.

 

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť! Akcia na strešný systém Lindab so zľavou 40% je predĺžená, no nevieme, kedy sa opäť vráti.

V prípade záujmu nás neváhajte navštíviť a poradiť sa s našimi odborníkmi, ktorí vám radi poskytnú viac informácií o tomto fantastickom ponúkanom produkte.

Táto akcia je príležitosť, ktorú si nemôžete nechať ujsť!

Pozrite si leták o akcii a zistite viac: