Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Lindab Goodlock

Jediná plechová krytina

bez viditeľných skrutiek

 

Lindab GOODLOCK

Strešná krytina Lindab Goodlock je unikátna práve tým, že sa neskrutkuje v ploche krytiny, tak ako väčšina plechových strešných krytín. Celý strešný systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k prevŕtaniu krytiny kotviacimi skrutkami.

880 mm

dĺžka tabule

0.5 mm

hrúbka

5 kg / m²

hmotnosť

15°

sklon / * v prípade priečnych spojov

1006 mm

Užitočná krycia šírka tabule

Bez viditeľných skrutiek

Lindab Goodlock vyniká svojím elegantným a plynulým dizajnom, ktorý je dôsledkom inovatívnej montážnej techniky. Tento systém spočíva na precízne navrhnutom zámkovom mechanizme, ktorý umožňuje jednotlivé časti konštrukcie spojiť dohromady bez potreby viditeľného skrutkovania. Vďaka tomu Lindab Goodlock dosahuje vizuálnu dokonalosť bez rušivých prvkov. Takýto čistý a nenápadný spôsob spojenia nielenže pridáva na estetickej hodnote, ale zároveň predstavuje praktické riešenie pre udržanie nádherného vzhľadu vášho domova.

Unikátny zámkový systém

 

Jednou z výnimočných vlastností, ktoré Lindab Goodlock ponúka, je jeho sofistikovaný zámkový systém. Tento inovatívny prístup k montáži nie je len technickým detailom, ale základným pilierom spoľahlivosti a bezpečnosti celej strešnej konštrukcie. Jednotlivé diely Lindab Goodlock sú navrhnuté tak, aby do seba presne zapadali, vytvárajúc tak pevné a spoľahlivé spojenie. Pri montáži Lindab Goodlock nedochádza k prevŕtaniu krytiny kotviacimi skrutkami, pretože zámkový systém umožňuje dielom presné zaradenie do seba. To zabezpečuje nielen pevnosť, ale aj estetiku, pretože povrch strechy zostáva bez výstupkov, čo vytvára jednotný a elegantný vzhľad.

IMG_7443
P6220005

Jednoduchá montáž

 

Pri strešnej krytine Goodlock sa skracuje doba realizácie strešného systému na skutočné minimum. Realizátor strešného systému nie je odkázaný na vyhotovenia kladacích plánov a pri Goodlock-u stopercentne platí heslo: VYBER – ODVEZ – POSTAV.

Goodlock je vyrobený z vysokokvalitného vstupného materiálu a zachováva si výhody všetkých špičkových ľahkých strešných systémov. Navyše spôsobom montáže a modularitou jednotlivých dielov je tento systém obohatený o flexibilitu predaja a neuveriteľne ľahkú skladateľnosť.

Modularita

 

Výhody strešnej krytiny Goodlock pramenia v jej modularite. Modularita = strešný systém je zložený z malorozmerných dielcov, ktoré sú naukladané na paletách. Modularita krytiny Goodlock preto umožňuje:

  • Naskladnenie strešnej krytiny na predajniach
  • Okamžitú kúpu krytiny, bez vyhotovovania kladacích plánov
  • Bezproblémovú prepravu na miesto realizácie
  • Rýchlu realizáciu, ktorú zvládne každý montážnik rýchlo a precízne
  • Jednoduchú manipuláciu pri práci

 

Farebnosť a povrchová úprava

A čo tak vzorka ZADARMO ?

Výhody Lindab Goodlock

Výška vlny Lindab Goodlock

Tabuľa Goodlock, s najvyššou výškou vlny ( 46 mm) na slovenskom trhu, výrazne zvyšuje statickú nosnosť celej strechy a zabezpečuje jej pevnosť, s dokonalým vzhľadom.

Jednoduchá montáž bez viditeľných skrutiek

Pri výbere strešnej krytiny je dôležitá nie len estetika, ale aj jednoduchá montáž, ktorá ušetrí čas a úsilie. V tomto ohľade vyniká Lindab Goodlock, ponúkajúc nielen štýlovú strešnú krytinu, ale aj proces inštalácie, ktorý je intuitívny a prístupný pre každého.

Jednoduchá preprava

Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci s rýchlu realizáciu strešného systému (1 tabuľa = 0,88m2). Laicky povedané, celú strešnú krytinu Vám dovezieme na „jednej euro palete“ (150 ks = 1 euro paleta).

Overené časom

Pri výbere strešnej krytiny môžete mať istotu, že Lindab Goodlock nie je len aktuálnou módnou vlnou, ale spoľahlivým partnerom s bohatou históriou kvality a dlhodobej výkonnosti. Vaša strecha, vaša istota, od roku 2006.

Lindab Goodlock

Montážne video

Niekedy je najlepšie raz vidieť ako sto krát počuť. Preto máme pre Vás pripravené montážne video, ktoré Vám poskytuje jasnú predstavu o procese a eliminuje možnosť nedorozumení. S naším montážnym videom nielenže ušetríte čas, ale aj prostredníctvom jednoduchých návodov získate potrebné zručnosti. Ak aj po sledovaní videa máte otázky, sme tu pre vás. Naša zákaznícka podpora je pripravená odpovedať na vaše otázky a poskytnúť dodatočné informácie.

 

Ako vyzerá Lindab Goodlock v skutočnosti ?

Príslušenstvo pre dokonalý strešný systém

Katalógy na stiahnutie:

Strešné krytiny Lindab

Lindab Rainline 150H

Lindab SolarRoof 2.0

Cenník Lindab