Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Lindab CLICK SRP

Moderná krytina pre novostavby a rekonštrukcie

Jednoduchý a minimalistický vzhľad krytiny Lindab Click SRP ju predurčuje hlavne na moderné stavby s originálnou architektúrou a nízkymi sklonmi. Rovnako však dokáže dodať starším objektom osobitý vzhľad, výsledkom čoho je odolná a kvalitná strecha na niekoľko desiatok rokov. Už samotný názov krytiny napovedá, že ide o stavebnicový „click“ systém, čo v praxi znamená značnú úsporu času pri jej montáži.

Krytinu Click SRP si môžete vybrať v hladkom prevedení alebo v prevedení „Dn“ čo označuje dva stužujúce prelisy po celej dĺžke pásu krytiny, ktoré minimalizujú vlnenie a hlučnosť krytiny.

Navštíviť Virtuálny showroom

0.8 - 8 m

min - max. dĺžka krytiny

25 mm

výška Click zámku

0,5 - 0,6* mm

hrúbka plechu/*DuraFrost

7° / 14°*

sklon / *v prípade priečnych spojov

503/ *500 mm

užitočná krycia šírka / * s prelisom DN

Lindab Click SRP nájdete v našej ponuke s výškou stojatého „click“ zámku 25 mm. Okrem tradičného vzhľadu rozširuje ponuku Click SRP aj verzia s označením Dn, čo znamená, že pás krytiny je vybavený dvoma radmi prelisov po celej svojej dĺžke, vďaka čomu je krytina pevnejšia a jej vzhľad pôsobí mimoriadne štýlovo. Kotviace prvky sú ukryté pod krytinou, čo je jej ďalšou významnou výhodou. Krytinu Click je možné za príplatok rozšíriť o vrstvu Sound Control, ktorá eliminuje hlučnosť krytiny spôsobenú hnaným vetrom či dažďom.

Mám záujem o výpočet cenovej ponuky

Výhody

Lindab Click

Prepracovaný tvar zámku bráni možnosti neskoršieheho odpojenia jednotlivých pásov krytiny. Tento protichodný spoj spoľahlivo „zamkne“ a zabezpečí krytinu proti akémukoľvek náhodnému pohybu či pootvoreniu zámku

Nízke sklony (od 7°)

Komplexné riešenie detailov

Plech je vyrábaný s výsekom na oboch stranách krytiny, čo umožňuje jej montáž sprava ako aj zľava

Nízka hmotnosť (5 kg/m2) nezaťažuje krovy

Rýchla a jednoduchá montáž