Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Jednoduchý a minimalistický vzhľad krytiny Lindab Click SRP ju predurčuje hlavne na moderné stavby s originálnou architektúrou a nízkymi sklonmi. Rovnako však dokáže dodať starším objektom osobitý vzhľad, výsledkom čoho je odolná a kvalitná strecha na niekoľko desiatok rokov. 

Dostupný v dvoch variantoch

0.9 - 8 m

min - max. dĺžka krytiny

25 mm

výška Click zámku

0,5 - 0,6* mm

hrúbka plechu/*DuraFrost

7° / 14°*

sklon / *v prípade priečnych spojov

Zameraný na detail…

Možnosti profilácie povrchu krytiny

Záruky pre každého…

Povrchová úprava Lindab Classic s lesklým efektom bez akejkoľvek textúry. Dostupná v najširšej škále farieb. Lindab Click v povrchove úprave Classic sa pre svoje dobré vlastnosti a priaznivú cenu hodí najmä na rozľahlé strešné plochy, či už rodinných domov, mestských budov alebo priemyselných objektov. Lindab Classic má vrstvu pozinku 275g/m2 a akosť ocele S250GD.

Povrchová úprava Classic Matt (matná)  patrí medzi základné náterové systémy. Je najčastejšie využívaná najobľúbenejšia povrchová úprava s vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Lindab Classic Matt má dokonalý vzhľad s textúrou, vysokú farebnú stálosť a dobrú UV ochranu. Vybrať si môžete z troch atraktívnych farieb s nadštadardnou zárukou 15 rokov.

Povrchová úprava Lindab Premium MATT je nová moderná povrchová úprava, ktorá je tou najlepšou voľbou pre plechové strechy, pri ktorých chceme dosiahnuť matný efekt. Poskytuje vysokú odolnosť voči UV žiareniu, vďaka čomu sú farby krytín vysoko stabilné a poskytujú dokonalý vzhľad strechy na dlhé desaťročia. Materiál sa tiež vyznačuje vyššou koróznou ochranou, čo zaisťuje dlhšiu životnosť krytín.

Povrchová úprava Elite patrí medzi špičku ponúkaných materiálov Lindab s nekompromisnými vlastnosťami. Drobné polyamidové zrná, ktoré povrchová úprava obsahuje, zabezpečujú vyššiu odolnosť voči poškriabaniu alebo mechanickému poškodeniu.

Lindab DuraFrost tvorí pravý švédsky žiarovo pozinkovaný plech hrúbky 0,6 mm, s extra vrstvou pozinku (až 350g/m2), ktorá zaručuje krytine najdlhšiu životnosť a antikoróznu ochranu. Povrchová úprava Lindab Durafrost je jednoducho to najlepšie, čo môžete vášmu bývaniu dopriať.

A čo tak vzorka ZADARMO ?

Riešenie pre kľudný spánok

U všetkých oceľových strešných krytín na trhu, ktoré nie sú vo svojej ploche spevnené profiláciou (zväčša krytiny so stojatou drážkou) dochádza pôsobením okolitých vplyvov hnaného vetra a dažďa k možnosti vzniku vibrácií a tým pádom aj zvýšenej hlučnosti krytiny. Obmedzenie vibrácií možno docieliť viacerými spôsobmi.

 

Vrstva SoundControl funguje na jednoduchom princípe styku dvoch materiálov s rozdielnymi mechanicko-fyzikálnymi vlastnosťami. Vrstva SoundControl absorbuje vibrácie plechovej krytiny. Toto obmedzenie vibrácií potom eliminuje hlučnosť krytiny.

Výhody Lindab Click SRP

Dve krycie šírky

Možnosť vybrať si z dvoch krycích šírok umožňuje prispôsobiť vašu strechu individuálnym estetickým a projektovým požiadavkám.

Užitočný výsek na oboch stranách krytiny

Krytina je vyrábaná s výsekom na oboch straách krytiny, čo umožňuje je montáž sprava, ako aj zľava.

5 povrchových úprav

Vybrať si môžete až z piatich kvalitných povrchových úprav so zárukami od 15 do 40 rokov. Je len na vás, či sa vám páči lesklá, matná alebo textúrovaná povrchová úprava.

Prepracovaný tvar zámku

Unikátny tvar zámku bráni možnosti neskoršieho odpojenia jednotlivých pásov krytiny. Jeho protichodný spoj spoľahlivo „zamkne“ a zabezpečí krytinu proti akémukoľvek náhodnému pohybu či pootvoreniu zámku.

Šikmý tvar zámku

Zostrih na zámku eliminuje narastanie materiálu pri montáži a zároveň znižuje riziko zranenia.

Väčšie kotviace otvory

Kotviace otvory sú teraz väčšie až o 20%, čo účinne zlepšuje dilatáciu krytiny na strešnej konštrukcii. Krytina je menej zvlnená pri zmenách teplôt.

Ako vyzerá Lindab Click SRP v skutočnosti ?

Lindab SolarRoof

Strecha s elegantným a moderným vzhľadom, ktorá vyrába elektrinu.

Nelichotivý vzhľad tradičných solárnych panelov dlhé roky odrádzal majiteľov rodinných domov, aby využili svoju strechu na výrobu zelenej elektriny. Teraz prichádza Lindab s riešením, kde už nemusíte hľadať kompromisy medzi úžitkom a dizajnom. To všetko vám ponúka Lindab SolarRoof.

Riešenie Lindab SolarRoof v sebe zahŕňa eleganciu, funkčnosť a prináša užívateľom vysokú pridanú hodnotu. Lindab SolarRoof kombinuje vysokokvalitné plechové krytiny s vysoko účinnými a integrovanými fotovoltaickými panelmi. Výsledkom je technicky aj esteticky dokonalá strecha, ktorá vyrába zelenú elektrinu bez výrazných a vizuálne rušivých elementov.

Príslušenstvo pre dokonalý strešný systém

Katalógy na stiahnutie: