Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

goodlok

Lindab Goodlock

Jediná plechová krytina

bez viditeľných skrutiek

 

Lindab GOODLOCK

Strešná krytina Lindab Goodlock je unikátna práve tým, že sa neskrutkuje v ploche krytiny, tak ako väčšina plechových strešných krytín. Celý strešný systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k prevŕtaniu krytiny kotviacimi skrutkami.

5 dôvodov, prečo si vybrať Lindab Goodlock

880 mm

dĺžka tabule

0.5 mm

hrúbka

5 kg / m²

hmotnosť

15°

sklon /* v prípade priečnych spojov

1006 mm

Užitočná krycia šírka tabule

Nadčasový vzhľad

Strešná krytina Lindab Goodlock je unikátna práve tým, že sa neskrutkuje v ploche krytiny, tak ako väčšina plechových strešných krytín. Celý strešný systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k prevŕtaniu krytiny kotviacimi skrutkami.
Vďaka tomuto systému, toto jedinečné kotvenie krytiny odstraňuje u zákazníkov strach z neskrytých skrutiek, ktoré sú v tomto prípade prekryté samotnou strešnou krytinou. Ďalšou praktickou výhodou tejto krytiny je jej rozmer. Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci a rýchlu realizáciu a dodávku strešného systému.

Estetický vzhľad

 

Čistý a moderný dizajn vytvára elegantný vzhľad, ktorý môže zdôrazniť a dopĺňať rôzne typy architektúry. Lindab Goodlock je vyrábený s dôrazom na detail a kvalitu, čo zabezpečuje, že každý kus bude spĺňať najvyššie nároky na trvalosť a vizuálnu príťažlivosť.

Okrem samotných konštrukcií Goodlock poskytuje aj rôzne povrchové úpravy, ktoré umožňujú individuálnu personalizáciu. Bez ohľadu na to, či preferujete klasickejší matný povrch alebo lesklý moderný vzhľad, Goodlock má vo svojej ponuke riešenie, ktoré uspokojí vaše estetické potreby.

Lindab Goodlock nie je iba krytina. Je to inovácia, ktorá pridáva hodnotu akémukoľvek projektu tým, že spoľahlivo zabezpečuje jeho funkčnosť a zároveň ho obohacuje vzhľadom. Ak hľadáte spôsob, ako dosiahnuť dokonalý kompromis medzi dizajnom a výkonom vo svojej stavbe, Lindab Goodlock je odpoveďou na vaše potreby.

 

 

 

Farebnosť a povrchová úprava

Výhody Lindab Goodlock

Aká je výška vlny ?

Tabuľa Goodlock, s najvyššou výškou vlny ( 46 mm) na slovenskom trhu, výrazne zvyšuje statickú nosnosť celej strechy a zabezpečuje jej pevnosť, s dokonalým vzhľadom.

Naozaj je krytina bez viditeľných skrutiek ?

Áno, Lindab Goodlock je bez viditeľných skrutiek v ploche krytiny. Krytina je síce pevnená skrutkami, tie sú ale dokonale ukryté a ich zakrytie zabezpečuje ďalšia vlna, ktorá prekrýva spoj.

Jednoduchý, elegantný a moderný tvar

Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci s rýchlu realizáciu strešného systému (1 tabuľa = 0,88m2)

Nízka hmotnosť krytiny

Nízka hmotnosť (5 kg/m2) je neobyčajne výhodná v kontexte konštrukcie a inštalácie, pretože nevytvára nadmerné zaťaženie na krovy a ďalšie konštrukčné prvky. Týmto spôsobom je zabezpečená bezpečná a spoľahlivá inštalácia bez ohrozenia nosných štruktúr. Lindab Goodlock je preto vhodná na rekonštrukcie starších objektov.

Koľko ks krytiny sa zmestí na jednu europaletu ?

S výrobou Lindab Goodlock máme dlhodobé skúsenosti s výrobou a aplikáciou tohto typu krytín (od roku 2006). Práve preto sme dokázali optimalizovať skladovanie a ponúkame bezproblémovú prepravu na miesto realizácie (150 ks = 1 europaleta).

Ako vyzerá Lindab Goodlock v skutočnosti ?

Katalógy na stiahnutie: