Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

roca24

Lindab ROCA

Krytina s

kamenným granulátom

 

Veľkoformátová krytina

Lindab ROCA

Lindab Roca je maloformátová plechová strešná krytina s minerálnym posypom, ktorá predstavuje moderný typ zastrešenia s dokonalým vzhľadom, pripomínajúcim tradičnú strešnú škridlu. Pritom si však, vďaka použitému materiálu zachováva nízku hmotnosť toľko ocenenú pri veľkoformátových plechových krytinách. Strešnú krytinu Lindab Roca si môžete vybrať v štyroch tvarových prevedeniach Toscana, Rustica, Madera a Serena.

62 - 370 mm

Dĺžka modulu krytiny

0.4 mm / *2 mm

hrúbka plechu / *s kamenným granulátom

6,5 kg / m2

hmotnosť

15 °

sklon / * v prípade priečnych spojov

1318 - 1350* mm

Užitočná krycia šírka (*v závislosti od typu krytiny)

Tradícia inšpiruje

Lindab Roca je nový typ zastrešenia, ktorý je výsledkom niekoľkoročného výskumu, s cieľom zabezpečiť konvenčnú strešnú krytinu s dokonalým prírodným vzhľadom. Neustálym zlepšovaním sa podarilo dosiahnuť harmóniu medzi profilom strešnej krytiny a technológiou nanášania povlaku, čím sa docielil bezchybný povrch, ktorý odoláva pôsobeniu rôznych faktorov ako je vietor, dážď alebo sneh a pritom si zachováva osvedčený vzhľad. Vďaka tejto tradícii sa hodí rovnako do vidieckej, ako aj mestskej scenérie. 

Vhodná pre každú stavbu

 

Lindab Roca kombinuje najdôležitejšie vlastnosti strešných krytín – mechanickú odolnosť, tvárnosť, pevnosť a pružnosť ocele, atraktívny vzhľad, jednoduchú montáž a dlhú životnosť krytiny. Lindab Roca je až 4-krát odolnejšia ako pozinkované nátery a jej prirodzený vzhľad zabezpečuje finálna povrchová vrstva z kameninového granulátu. Nech sa rozhodnete pre ktorúkoľvek krytinu Lindab Roca, Vaša strecha získa trvalo atraktívna vzhľad a Váš dom bude skutočne chránený. Svojím prevedením zachováva historický vzhľad budovy, čím je skvelým estetickým riešením pri rekonštrukcii budov, kde si architektúra vyžaduje zachovať pôvodnú štruktúru.

Nenechajte nič na náhodu

 

Lindab ponúka kompletný rad príslušenstva k strešnej krytine Roca. Okrem klampiarskych prvkov s povrchovou úpravou s minerálnymi zrnami, nájdete aj kotviaci materiál pre upevnenie, korekčnú sadu ako aj paropriepustnú kontaktnú fóliu a množstvo ďalších doplnkov z ponuky Lindab. Minimálny sklon aplikácie pre všetky krytiny Lindab Roca je 14 stupňov. Lindab Roca je k dispozícii v piatich tvarových prevedeniach: Roca, Toscana, Roca Madera, Roca Prestige, Roca Serena a Roca Rustica.

Tvarové prevedenie

Madera

Roca Madera je inšpirovaná šindľovými strechami, charakteristickými pre horské chaty, s výraznými a pre ňu typickými farbami.

Serena

Roca Serena je nový model nezvyčajne tvarovaných dlaždíc. Roca Serena je tou správnou krytinou pre budovy s modernou architektúrou.