Lindab logo
Bezplatná infolinka
053 39 13 000
Email
informacie@lindab.com
Fakturačná adresa
Lindab a.s.
Jamník 278, 053 22
IČO
36214604
DIČ
2020035061
IČ DPH
SK2020035061

Zľavy a akcie na jednom mieste

Zľavy a akcie na jednom mieste

 Zľavu až do výšky 33% na strešnú krytinu pri odbere kompletného strešného systému

Teraz môžete získať zľavu, až do výšky -33% na strešné krytiny Lindab Profil, Mega, Maxima, Goodlock pri odbere kompletného strešného systému. Vyššie uvedené krytiny si môžete vybrať vo vami obľúbených farbách hnedá, tmavošedá, čierna, tmavočervená, a tehlovočervená.

Zľava  až  -33% na strešnú krytinu Lindab Click SRP

Nízke skony striech a a šedé odtiene sú čoraz väčším trendom pri výstavbe rodinných domov.  Preto sme Vám tento rok priniesli akciu, ktorá Vám pomôže získať modernú strechu ešte výhodnejšie. Strešnú krytinu Lindab Click v obľúbenej grafitovošedej farbe nájdete vo všetkých povrchových úpravách a tak si môžete vybrať z pestrej ponuky materiálov.  Zľavu -33% na strešnú krytinu získate pri odbere kompletného strešného systému.

Kompletná paleta akciových farieb: hnedá, grafitovošedá, tmavošedá, čierna, tmavočervená, tehlovočervená.

Plánujete rekonštrukciu? Nakúpte kvalitne a lacno

Najobľúbenejšie veľkoformátové krytiny za mimoriadnu cenu 6,40 €/m2 bez DPH. Za bezkonkurenčnú cenu s môžte zakúpiť krytinu Lindab Mega a Profil v povrchovej úprave Classic.


Akciové farby: tmavočervená, hnedá, tmavošedá.

Hliníková „falcovka“ za skvelú cenu

Falcovaná strešná krytina od Lindabu v materiálovom prevedení hliník patrí medzí prémiové produkty a aj najnáročnejší zákazník ocení jej kvality. Hliníková strešná krytina Lindab Seamline je extrémne trvácna a za tým si aj stojíme, preto Vám na ňu ponúkame záruka až 40 rokov.

Falcovanú krytinu v hliníku môžte mať teraz len za 12€ bez DPH.

Akciové farby: svetlošedá, grafitovošedá, hnedá čierna

Kúp strechu a získaj zľavu na rekuperáciu

Pre našich zákazníkov, ktorí plánujú alebo už realizovali kúpu strešnej krytiny Lindab prinášame mimoriadne zľavy na rekuperačný systém. Stačí ak si zakúpite akúkoľvek strešnú krytinu Lindab v min. množstve 100 m2, a následné získate možnosť získať zdrvý vzduch do Vášho domu v podobe rekuperácie za mimoriadnu cenu.

Viete čo je rekuperácia a ako funguje? Ak, nie neváhajte kontaktovať našich špecialistov, alebo navštívte naše weby.